smo ekipno zasedli 1. mesto. Posamič-  smo zasedli 1. mesto. Posamično so
        no pa smo dosegli sledeče rezultate:   rezultati bili sledeči:
        CENTRIH RUDI  1. mesto  13960g      CENTRIH RUDI  1. mesto 47130g
        ŠTRUCLIN ZORAN  2. mesto  13540g    ŠTRUCLIN ZORAN 1. mesto 15860g
        URBANC TONE   4. mesto 5800g        URBANC TONE 5. mesto 7080g
        2. kolo je potekalo 26. maja, ko  smo   Ker je bila to zadnja tekma
        se dobili na našem terenu na ribniku   lige,  se  je  zaključka  udeležil  tudi
        Marof, kjer smo bili ekipno drugi.  V   referent  za  šport  na  ZPS  Grega
        posamični konkurenci pa:            Gračner  in  najboljšim  ekipam,  ter
        CENTRIH RUDI  1. mesto 15227g       posameznikom     podelil   pokale.
        ŠTUCLIN ZORAN   2. mesto 19927g     Ekipno smo po res dobri ribolovni   Ribiška ekipa s pokali
        URBANC TONE  4. mesto 11120g        sezoni pričakovano slavili ribiči Društva  s težo 3890g, Štruclin Zoran je s 2630
                                            paraplegikov JZ Štajerske, pred Mursko  grami osvojil 5. mesto, Urbnac Tone pa
        16. junija smo se dobili na ribniku Piv-  Soboto in Slovenj Gradcem.    je zasedel 6. mesto s 2500 grami.
        ola, kjer je DP Koroške organiziralo 3.   Med  posamezniki,  sem  sam  osvojil   Na koncu bi se rad še zahvalil
        kolo v športnem ribolovu. Ekipno smo   pokal  Prvaka  lige  ZPS  2022,  na  tretje  SStanković Jovotu za pomoč in podporo
        dosegli ponovno 1. mesto, posamično   mesto pa se je zavihtel Štruclin Zoran.  celotni ekipi tekom celotne sezone.
        pa sledeče:                           8. septembra je v Brestanici potekal   Dober prijem!
        CENTRIH RUDI  1. mesto 51140g       že  tradicionalni  osemnajsti  ‘’Čurčijev                 Rudi Centrih

četrto  tekmovanje  pa  je  se  je  odvilo   Del naših strelcev
        na strelišču v Murski Soboti. Kot vsako   Tiršek je bil aktiven tudi v svetovnem  puško  stoje  je  osvojil  4.  mesto.  Prav
        leto, smo se strelci izkazali in ekipno   pokalu v Chateaurouxu, kjer dosegel 5.  tako 4. mesto je osvojil z malokalibrsko
        dosegli odlično 4. mesto.           mesto  v položaju leže na 50 m z MK  puško  leže  na  50  metrov.  V  disciplini
          Udeležili  smo  se  tudi  Državnega   puško.  Na  tekmi  Grand  prix  v  Novem  zračna  puška  leže,  pa  mu  je  uspelo
        prvenstva  v  Ljubljani,  ki  ga  je  gostila   Sadu je osvojil 2. mesto z zračno puško  osvojiti 3. mesto in s tem bronasto
        organizacija Zveza za šport invalidov–   leže, ter 1. mesto stoje, z MK puško pa je  medaljo.
        Slovenski paralimpijski komite. Kljub   dosegel 3. mesto. Poleg že omenjenega   Kot  vsa  leta  do  sedaj,  bomo  tudi
        temu,  da  nas  je  pet  tekmovalcev   je  tekmoval  tudi  v  Nemčiji  ter  na  prihodnjo sezono trenirali na strelišču
        izpolnilo  predpisano  normo,  smo  se   evropskem  prvenstvu  na  Norveškem,  v  Štorah  in  zato  vabim  vse,  ki  želijo
        prvenstva  udeležili  le  trije.  Franček   kjer  je  osvojil  odlično  4.  in  5.  mesto.  preizkusiti svoje strelske sposobnosti,
        Gorazd Tiršek je zmagal s standardno   Najpomebnejša  tekma  ga  je  čakala  da  se  nam  pridružijo.  Veseli  smo
        puško v kategoriji SH2, Vinko Hren pa   meseca novembra in sicer svetovno  vsakega novega strelca, ki pa se lahko
        sem bil peti s serijsko puško v SH1.  prvenstvo  v  parastrelstvu  v  Al  Ainu  v  odloči  med  streljanjem  s  puško  ali  s
          Naš  paralimpijec  Franček  Gorazd   Združenih arabskih emiratih. Z zračno  pištolo.